9 kwietnia odbyły się Dni Otwarte w IV LO

Uczniowie klas ósmych mieli doskonałą okazję, by zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną Naszej Szkoły oraz zasadami rekrutacji na rok szkolny 2022/2023. Siedzibę Żółkiewskiego odwiedziło ponad sześciuset uczniów wraz z rodzicami. Wszyscy chętnie brali udział w pokazach chemicznych, konkursach i spotkaniach z młodzieżą uczącą się na poszczególnych profilach. To był dobry czas na poznanie swoich przyszłych wychowawców, nauczycieli. Cieszymy się, że coraz chętniej zaglądają do nas także uczniowie klasy siódmej, przygotowując się do dojrzałego wyboru ścieżki kształcenia.

Dyrekcji, nauczycielom a przede wszystkim uczniom zaangażowanym w Dni Otwarte serdecznie dziękuję za dobrą energię a także poświecenie wolnego dnia na działania promujące IV Liceum Ogólnokształcące im Hetmana Stanisława w Siedlcach.

Słowa podziękowania kieruję także do lokalnych mediów, które rozpowszechniały informację o naszej inicjatywie. Dziękujemy redakcjom „Tygodnika Siedleckiego” i „Życia Siedleckiego”, redakcji portalu Podlasie24, radia Eska Siedlce.

Marta Warecka-Kuzyńska