„Złoci chłopcy z Żółkiewskiego”, czyli siatkarski sukces IV LO

4 kwietnia w hali OSiR w Siedlcach odbyły się finał turnieju siatkówki mężczyzn szkół średnich. W rozgrywkach brały udział szkoły z I LO, IV LO, ZSP3 oraz drużyna szkolna z Mińska Mazowieckiego. Pierwszy półfinałowy mecz zakończył się wynikiem 2:0, do finału dotarła drużyna z I LO . Jako druga drużyna w finale znalazła się ekipa z IV LO pokonując ZSP 3 bez straty seta.

Ku zdziwieniu kibiców , mecz o brązowy medal zdominował zespół z Mińska, wygrywając spotkanie 2:0 z ZSP3. W emocjonującym starciu finałowym, podopieczni trenera M. Filimoniuka w składzie (A. Chmielak, M. Wróbel, T. Grochowski, M. Łupiński (C), Zięcina T., Paprocki K., Walas P., Gruda P(L)) sięgnęli po złoto pokonując rywala również bez straty seta.