Zachęcamy do udziału w projekcie

unnamedZapraszamy do udziału w dziewiątej edycji ogólnopolskiego projektu CEMS Chance organizowanego przez CEMS Club Warsaw działający przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudniejszej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej, zdrowotnej.  Praktyczne zajęcia oraz inspirujące szkolenia – wszystko, co ma na celu wskazanie różnych ścieżek rozwoju zawodowego oraz umiejętności miękkich dla młodzieży z całej Polski.

Dotychczasowymi gośćmi i prowadzącymi zajęcia byli m.in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz czy raper Flint. Jesteśmy stałymi gośćmi w Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik, choć poza przyswajaniem wiedzy uczestnicy przez 4 dni poznają także samą stolicę. Rekrutacja do projektu odbywa się w dniach 2-15 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do dziewiątej edycji projektu chcemy wyłonić 40 uczestników. CEMS Chance ma miejsce w dniach 8-11 grudnia. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.