Studniówka 2024

13 stycznia w sali Chodowiak odbyła się tradycyjna „Studniówka” uczniów klas maturalnych. Pięć klas przedstawiło swoje umiejętności taneczne w formie tradycyjnego poloneza. Jednak zanim maturzyści zaprezentowali swoje choreografie, w części oficjalnej przemówił do nich m.in. dyrektor placówki i zastępca prezydenta miasta.

Ostatnie rankingi pokazały, że stajemy się nie tylko coraz bardziej prestiżową szkołą, ale również nasze wyniki idą ciągle do góry. „Perspektywy” wykazały, że w ostatnim rankingu podskoczyliśmy do góry o 55 oczek. Wasi starsi o rok koledzy, również bawili się na tej sali, a za sto dni napisali swoje matury bardzo dobrze. Tego życzę i Wam, abyście dzisiaj bawili się najlepiej jak potraficie, a już za 114 dni, aby Wasze umysły były gotowe do osiągnięcia, jak najlepszych wyników. Może uda się podskoczyć o kolejne 55 oczek w rankingach – mówił do uczniów i ich rodziców dyrektor Jacek Jagiełło.

Po oficjalnym rozpoczęciu dyrektor Jacek Jagiełło zaprosił przyszłych absolwentów szkoły na parkiet. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia oraz wspaniałą zabawę do białego rana.

Źródło; „Życie Siedleckie”

Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznych i filmowych zaproszonych mediów.

Relacja zdjęciowa „Życie Siedleckie” ; „Tygodnik Siedlecki” – zdjęcia, film ; Portal „Siedlce się dzieje” cz. 1 ; Portal „Siedlce sie dzieje” cz.2