Akcja Charytatywna na Dom Dziecka

16 stycznia na hali OSiR w Siedlcach odbył się Turniej Charytatywny Piłki Ręcznej, w którym wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, I LO im. Bolesława Prusa, II LO im. św. Królowej Jadwigi. Impreza sportowa została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski „Żółkiewskiego”, który zaprosił do wspólnej akcji obydwie szkoły. W pierwszym meczu wygraliśmy z  II LO 21:9. Następnie reprezentacja II LO była lepsza od  I LO w stosunku 22:20. Natomiast w ostatnim meczu I LO odniosło porażkę w meczu z naszą reprezentacją przegrywając 16:19.  

Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz Pani dyrektor Domu Dziecka Dom pod Kasztanami otrzymała czek o wartości 1776,47 zł. W akcji charytatywnej liczyła się nie tylko rywalizacja, ale również współpraca wszystkich szkół. Turniej był pełen emocji oraz każdy uczestnik dawał z siebie sto procent zaangażowania. Wsparcie kibiców mobilizowało graczy do zaciętej walki. Jesteśmy dumni, że moglibyśmy brać udział w tak szczytnym celu jak zbiórka pieniędzy dla dzieci z domu dziecka Dom pod Kasztanami. Zwycięzcom gratulujemy! Dziękujemy za ogromne wsparcie!

Relacje prasowe : Szkoły średnie z sercem dla młodszych, Szczytny cel połączył siedleckich licealistów, Szkoły wspólnymi siłami dla Domu pod Kasztanami (zdjęcia)