Działalność w Samorządzie Uczniowskim to przygoda WSPÓŁpracy i WSPÓŁdziałania

Nasz wyjątkowy Samorząd Uczniowski przeprowadził spotkanie wyborcze. Kandydująca uczennica klasy II c Julia Ługowska musiała odpowiedzieć na pytania oddających władzę działaczy samorządowych oraz wyborców. Żałujemy, że nie miała kontrkandydata i nie było elementu rywalizacji przedwyborczej, ale dla niej było to pierwsze wystąpienie publiczne. W tym też warto się sprawdzać.
Julka przedstawiła swoje cele i pomysły na nowy SU.
W dniu 31 października przeprowadzono wybory, w których 71 głosów poparcia przy 16 przeciwnych dało naszej kandydatce 82 procent poparcia. Pan Dyrektor Jacek Jagiełło 9 listopada zwyczajem naszej szkoły dokonał przekazania władzy nowej Przewodniczącej SU Julii Ługowskiej. Gratulujemy!
Aktywna działalność da jej satysfakcję a innym możliwość włączenia się do wspólnych przedsięwzięć. Sukcesem będzie, jeżeli pozyska dobrych działaczy do SU. W związku z tym zapraszamy do WSPÓŁpracy i WSPÓŁdziałania.
Ja składam serdeczne podziękowania ustępującemu Samorządowi. Jego członkowie byli energiczni, kompetentni i wyjątkowo sprawni w działaniu. Koncert mikołajkowy połączony z akcją charytatywną, wiele zbiórek i akcji wsparcia innych projektów, korki dla Nikolki, muzyka na każdej przerwie, wyjątkowe dekoracje, opanowanie żywiołu dni otwartych….. dużo tego …

Dziękuję
Opiekun SU Agnieszka Chojecka